Celebranci

ślub humanistyczny

Anna Kalinowska

Założycielka Ceremonii Humanistycznej, która zarządza całą logistyką ślubów, programami uroczystości, oraz scenariuszami. Z każdej Historii Pary, potrafi wyczarować przepiękną opowieść, która wyciska niejedną łzę wzruszenia zarówno wśród gości, jak i u Państwa Młodych.

Mistrzyni Ceremonii, oaza spokoju, która trzyma rękę na pulsie i w razie potrzeby potrafi zarządzić okolicznościami ślubu, tak żeby było najpiękniej. Podczas Ceremonii potrafi wczuć się w panującą atmosferę i świetnie dopasować do charakteru Pary  Młodej – wie kiedy może pozwolić sobie na luźniejszy styl, a kiedy sytuacja wymaga powagi. Każda uroczystość zaślubin jest prowadzona profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Więcej o doświadczeniu i przygotowaniu do prowadzenia ceremonii można przeczytać /TUTAJ/

Milena Staszuk celebrantka Ceremonia Humanistyczna

Milena Staszuk

Z wykształcenia aktorka i muzyk-altowiolista. Ukończyła łódzką szkołę filmową na wydziale aktorskim. Mieszka w Warszawie, pracuje w swoim zawodzie od sześciu lat.

Gra w filmach, serialach, a na co dzień w Teatrze Kamienica w kilku sztandarowych komediach, bo wychodzi z założenia, że spektakl jest po to, żeby człowiek mógł oderwać się od codzienności i przenieść w lepszy, zabawniejszy, wymarzony świat.

Kocha to czym się w życiu zajmuje, bo największa radość, to dawać radość innym. Zakochana, szczęśliwa mężatka, od dziecka wierzyła w wielką miłość – kilka lat temu ją znalazła i pielęgnuje. Entuzjastka wieczornych rozmów z przyjaciółmi, posiadaczka najwspanialszej mamy na świecie. Podczas Ślubów Humanistycznych w ten lepszy świat przenosi Młodą Parę i gości ceremonii.

Michał Barczak celebrant Ceremonia Humanistyczna

Michał Barczak

Absolwent Wydziału Aktorskiego, Łódzkiej Szkoły Filmowej w Łodzi, oraz Szkoły Baletowej w Poznaniu. Laureat nagrody Ministra Edukacji Narodowej, za wybitne osiągnięcia naukowe.

Współpracuje z Teatrem Narodowym, Polskim, Och Teatrem Krystyny Jandy, Teatrem Imka Tomasza Karolaka, oraz Teatrem Wielkim w Łodzi. Gra w filmach, serialach, czyta audiobooki. Kiedy nie stoi na planie lub deskach teatru, wykłada aktorstwo na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Świetnie potrafi dopasować się do charakteru i stylu Młodej Pary i gości podczas prowadzenia ślubów humanistycznych i jest w tym prawdziwym mistrzem – Mistrzem Ceremonii. Ceremonie prowadzi w dwóch językach; polskim lub angielskim.

Ewa Jakubowicz celebrantka Ceremonia Humanistyczna

Ewa Jakubowicz

Z wykształcenia aktorka. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Za rolę szekspirowskiej Julii otrzymała Nagrodę im. A. Nardellego za Najlepszy Debiut Aktorski.

Gra w produkcjach telewizyjnych, filmowych, a także w teatrze. Przez kilka ostatnich lat dzieliła swoje życie zawodowe pomiędzy trzema miastami, jednak od tego roku na stałe wróciła do Warszawy, gdzie można ją zobaczyć w na deskach Teatru Narodowego i w spektaklach grupy Potem-o-tem.

Kocha podróże, sporty zimowe i jazdę samochodem, dlatego nie przeraża jej dojazd w najodleglejsze zakątki, by uszczęśliwić Młodą Parę i poprowadzić Ślub Humanistyczny w niepowtarzalnych okolicznościach.

Ze względu na szerokie aktorskie emploi jest w stanie dostosować się do stylu Pary Młodej i poprowadzić mistrzowsko wymarzoną ceremonię Ślubu Humanistycznego.

ślub humanistyczny

Bartłomiej Kopeć

Mistrz Ceremonii Ślubnej z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Towarzyszył już ponad stu parom w tym szczególnym momencie.  Pewną ręką i z szerokim uśmiechem przeprowadzi Was przez ceremonię zaślubin, pozostawiając wspaniałe i wzruszające wspomnienia. Prowadzi ceremonie zarówno w języku polskim, angielskim jak i włoskim.

Ukończył studia filozoficzne na PWTW w Warszawie, a następnie przez 2 lata kształcił się w Rzymie na Uniwersytecie Gregoriańskim. Na co dzień pracuje jako projekt menedżer, szkoleniowiec umiejętności miękkich i coach.

Osobiście jest wielkim miłośnikiem psychologii, socjologii oraz literatury współczesnej – szczególnie gatunków Science Fiction i Fantasy. Jego wielkim marzeniem jako Mistrza Ceremonii jest poprowadzenie uroczystości w klimacie Star Wars. Może to właśnie Wy będziecie tą parą?…

 

Maciej Kozak

Absolwent Katowickiej Szkoły Filmowej. Na co dzień koordynator projektów kreatywnych z pogranicza sztuki i biznesu.

Doświadczony mówca, spokojny w każdej sytuacji. Dzięki niemu nie boisz się nieprzewidzianych zwrotów akcji i nagłych zmian planów.

Jego naturalna cierpliwość i empatia sprawiają, że podczas ceremonii pary czują się całkowicie zaopiekowane.

Świeżo upieczony mąż, uzależniony od długodystansowych wypraw rowerowych, na których ładuje antystresową energię, by móc dzielić się nią z innymi.

Wierzy w ludzi, zwłaszcza w pary i ich wyjątkowość.

Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim

 

Adam Ołdak

Dosłownie i w przenośni to „Człowiek Orkiestra”. Absolwent UKSW oraz SWPS w Warszawie. Filozof, teolog, dziennikarz, pedagog, społecznik, coach. Na co dzień pracownik instytucji finansowej.

Mistrz Ceremonii Ślubnych z prawie czternastoletnim doświadczeniem zawodowym. Towarzyszył wielu Parom w tej podniosłej chwili. Z przyjemnością i radością poprowadzi kolejne pary w Nowe Życie.

 Pasjonat z zamiłowania, perfekcjonista z natury, optymista z urodzenia. Uwielbia podróże w ciekawe zakątki świata. Interesuje się tematyką religii w różnych kulturach i tradycjach. Zachwycają go kryminalistyka oraz psychologia. W wolnym czasie lubi obejrzeć dobry film, serial, balet lub spektakl teatralny.