ślub humanistyczny anna kalinowska
 
Mam na imię Anna i zrobię wszystko, żeby Wasza uroczystość była najpiękniejszym dniem w Waszym życiu.

Skąd pomysł na Ceremonie Humanistyczne?

Pomysł na profesjonalne zajęcie się ceremoniami humanistycznymi powstał lata temu, kiedy znajomi poprosili mnie abym podczas Dnia Kupały udzieliła im ślubu. Wtedy praktycznie nikt nie słyszał o ślubach humanistycznych, więc kiedy nocą przy ogniskach, w pięknych strojach i wiankach wypowiadali swoje przysięgi, a ja byłam ich Mistrzem Ceremonii większość gości potraktowała to jako wzruszający spektakl. Dodam, że para dalej jest razem i w żaden inny sposób nie zalegalizowała swojego związku, mimo że nazywają siebie mężem i żoną. Od tamtej pory, korzystając z poleceń Młodych Par wielokrotnie miałam przyjemność prowadzić takie uroczystości w różnych, pięknych okolicznościach przyrody. A teraz, kiedy ślub humanistyczny jest jedną z alternatyw na zawarcie małżeństwa, postanowiłam zajmować się zawodowo organizacją i dopasowaniem go do najśmielszych oczekiwań Państwa Młodych.

Dlaczego ja?

Moim ogromnym atutem jest to, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, jestem absolutnie skuteczna w działaniach, których się podejmuję. Mam wieloletnie doświadczenie w wystąpieniach publicznych, jestem trenerem i organizatorem szkoleń. Pracowałam w zewnętrznych firmach szkoleniowych, prowadziłam szkolenia m.in z autoprezentacji i zarządzania czasem, co w przypadku organizacji ślubów ma niebanalne znaczenie. Zarządzałam zespołami w korporacji, a od 12 lat z powodzeniem prowadzę własny biznes.

Wartości humanistyczne nie są mi obce, zawsze kieruję się przede wszystkim dobrem jednostki. Jestem otwarta na inne kultury, społeczności, preferencje, wiarę i wierzenia. Zasada jest jedna, nie można krzywdzić ludzi ani zwierząt.

To co mogę zaproponować to nie tylko ślub humanistyczny, ale również odnowienie przysięgi, oraz ceremonię powitania dziecka.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą /KLIK/

Obserwuj nas na Instagramie /KLIK/ oraz na Facebooku /KLIK/