Jak wygląda współpraca z wedding plannerem? /Langner Weddings/

wedding planner paulina langner ślub humanistyczny

Jesteście zabiegani i nie macie czasu na organizację ślubu? Mieszkacie za granicą i logistycznie trudno Wam pogodzić przygotowania uroczystości w Polsce? Potrzebujecie wsparcia w ślubnych dylematach? A może chcielibyście przeżyć dzień ślubu bez krzty stresu, by móc skupić się na tym, co najpiękniejsze…? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedzieliście twierdząco, to warto, żebyście rozważyli współpracę z konsultantem ślubnym.  Pytanie tylko, jak ona miałaby wyglądać?

Czym zajmuje się wedding planner?

 Jaka jest moja rola w tym waszym szczególnym dniu?

Zajmuję się profesjonalną organizacją ślubu i przyjęcia weselnego, czyli wspieram przyszłą Młodą Parę – w zależności od ich potrzeb- w pełnym lub częściowym jego przygotowaniu i/lub koordynacji.

Moją rolą jest także szukanie kreatywnych rozwiązań, które według zdobytej wiedzy i doświadczenia są najlepsze dla klientów. Doradzam również w wyborze usługodawców, negocjuję z nimi ceny, dopełniam formalności. Dbam także, by wasz budżet nie ucierpiał, a podczas uroczystości wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Jak wygląda współpraca z wedding plannerem?

 Na naszym pierwszym spotkaniu wsłuchuję się w wasze potrzeby, oczekiwania i obawy. Następnie przedstawiam Wam, jak wygląda współpraca ze mną. Warto podkreślić, że możemy ją zacząć zawsze, niezależnie od tego, na jakim etapie przygotowań jesteście. W związku z tym najpierw ustalamy, jak szeroki ma być mój zakres działań ze względu na punkt w jakim się znaleźliście.

Trzy możliwości współpracy z wedding plannerem

W zależności jaki rodzaj współpracy Was interesuje, możecie wybrać następujące opcje:

kompleksowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego – planujemy i organizujemy całą uroczystość,

częściowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego – dołączam do was w wybranym przez was momencie, wspieram w dokonywaniu wyborów i organizuję uroczystość,

koordynacja– przygotowuję scenariusz dnia ślubu a później w dyskretny sposób towarzyszę podczas ceremonii i przyjęcia weselnego, czuwając, by wszystko przebiegło zgodnie z harmonogramem.

Obserwuj nas na Instagramie /KLIK/ oraz na Facebooku /KLIK/

Po rozmowie z wami w ciągu 3 dni przesyłam draft umowy z wyceną i załącznikiem, w którym wyszczególniony jest zakres moich obowiązków dopasowany do waszych potrzeb. Wtedy nadchodzi moment na podjęcie decyzji, czy chcielibyście, byśmy razem projektowali wasz wymarzony dzień i przekuli go w rzeczywistość. Jeśli jesteście na „tak” -zaczynamy działać!

Klucz do sukcesu przy współpracy z wedding plannerem?

 …, czyli komunikacja! Bez niej ani rusz! Ma ona ogromne znaczenie dla powodzenia naszej „misji ślub”, bo tylko będąc stale na łączach podczas rozmów telefonicznych,  wymiany maili, czy spotkań jesteśmy w stanie dograć niezbędne ustalenia i przekuć je w decyzje, ale także by lepiej się zrozumieć tak, żeby grande finale był szyty na miarę waszych pragnień.

Dobry wedding planner to recepta na udany ślub

 Gdy nadejdzie długo wyczekiwany dzień ślubu możecie być spokojni, że przejmę kontakt ze wszystkimi podwykonawcami i zaopiekuję się zarówno wami jak i waszymi gośćmi wraz z drugim koordynatorem* tak, byście mogli celebrować miłość, a ewentualne nieprzewidziane sytuacje zostały prędko rozwiązane i nie spędzały wam snu z powiek.

* must have przy każdej koordynacji, a im większa i bardziej skomplikowana jest planowana uroczystość, tym więcej koordynatorów bierze w niej udział.

 

Nazywam się Paulina Langner-Bentkowska i jestem wedding plannerką z pasji do miłości i piękna. Langner Weddings (KLIK) to moja agencja ślubna, w której z nieukrywaną przyjemnością spełniam Wasze marzenia o ślubie „szytym na miarę”, nietuzinkowym i przede wszystkim wolnym od stresu.
Po więcej ślubnych inspiracji zapraszam na mój Instagram (KLIK).