Dlaczego my? – przeczytaj opinie naszych Par

ślub humanistyczny anna kalinowska

Planowanie ślubu, to nie tylko wybór sali, menu, czy dekoracji. To wybór ludzi, którzy będą tworzyć razem z Wami ten piękny dzień. To wybór osób, które będą spełnieniem Waszych marzeń o tym dniu; DJ, fotograf, wedding planner, ale przede wszystkim Mistrz Ceremonii, jeśli zdecydowaliście się na ślub humanistyczny. O tym, dlaczego warto zorganizować plenerowy ślub humanistyczny pisałam TUTAJ.

Mogłabym pisać i pisać o tym, co możemy Wam zaoferować, ale chyba najlepiej będzie jak oddam głos naszym Parom. Poniżej znajdziecie screeny wybranych opinii, zamieszczone na Facebooku, wysłane do nas w wiadomości na WhatsApp, sms, czy na maila.

m

Jeśli chcielibyście, abyśmy to my poprowadzili Waszą Ceremonię, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z nami możecie czuć się bezpiecznie, nie tylko dlaczego, że jesteśmy profesjonalistami, którzy ze starannością i wielką empatią podchodzą do każdej Pary, ale również dlatego że jesteśmy legalnie działającą firmą, która bierze odpowiedzialność za swoje działania, podpisuje ważne umowy i nie rozmyśli się tydzień przed ceremonią 🙂

 

Zdjęcie: Monika Marszałek Fotografia